Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Milenkou proti své vůli ?! Aneb co dělá milenka zadaného muže v létě?

11. 08. 2018 7:30:37
Jsem milenka. Už dlouho. Řádově řadu let. A vypadá to, že ještě hodně dlouho budu. Možná s mým humorem a nadsázkou až do důchodu. Jsou to jediné dvě moje tajné zbraně, které platí na chlapy.A jsou silné, takže si připadám jak

Kalašnikov v šatech.

Post milenky skýtá jisté výhody, i nevýhod-y viz můj předvalentýnský blog.https://martinapazourova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=649430

Samozřejmě u mě převládají výhody, protože čas je drahý a dávno bych se na to vykašlala.

Jsem milenkou. Akorát letos jsem si toho LETOS ještě moc nevšimla.

Léta funguji jako bavič. Tak jsem si řekla, ať se projednou role obrátí a někdo zase na oplátku baví mě. Moje motto pro tento rok zní : PROSTĚ SE BAV./

Popravdě, jediný kdo se tu baví, je ten nahoře.

Od jara moje maminka prodělala hodně vážný úraz a pak už jsem se vlastně v té zábavě opravdu nezastavila. Unavená, nevyspaná, ploužící se zoombie a dokonce spící vestoje-usinala jsem za chůze- a fungující doslova na baterky, která ovšem zapomněla, kde má nabíječku.

Chobotnice z třetího patra v ženském podání, která by potřebovala asi tak pět párů rukou a nejméně dvakrát tolik nohou,. Aby tenkrát vše stihla,

A do toho ti otravní milenci. Mobil leží neznámo kde a tam pět sms od mých milých, ano je jich bohudík víc, abych šla ven. Jen bych si to nesměla přečíst dvě hodiny poté. Jo hoši, když mě v tu dobu rajcovala jen mamčina plná wc židle a hrazda se zvonkem nad postelí. Trošku morbidní typ vzrušení ale vše je jednou poprvé. Milenec se chudák nedočkal a já si rvala vlasy, že nejsem chobotnice. Těch společných chvilek bylo opravdu opravdu ale skutečně velice málo.

Máme léto.Což znamená satisfakci za jaro. Pařáky, jak my Brňáci říkáme, jak svi-ňa a milenci se opět houfují.Jenže moje maličkost se nerozpůlí a dělá vše pro to, aby se přece bavila. Například domácí rybízovou nebo malinovou šťávou. Kdo by v tom vedru ještě sexoval?Léto je v plném proudu, přesněji v jeho polovině. Kmitám a kmitám dokonce i váha stagnuje níž a níž i bez střevní chřipky, což je paráda. Ono taky aby ne když se zastavím až v devět večer. A do toho ta moje mániodepka, to aby měl den tak sedmdesát dva hodin. Minimálně. Do toho uděláte firmě obrat sto tisíc. Jen tak, jde to samo.A milenci se stále houfují, já stále ruce v tom rybízu.Druhé kolo a byla fakt výborná!

Nemusíte spát, stačí vám čtyři hodiny . Od jedenácti do tří a dost.Žádné rozmazlování. To je pak ráno fakt zábava, párátka do očí nestačí. Při tomto tempu asi nastane předčasně smrt vyčerpáním. Protože jak jinak si dokážete vysvětlit následující světelný jev?

Pozor, nyní následuje doslova Hrabalovský výčet.

Léto se ptá, co jsi dělala na jaře?Tak já ti to moc ráda povím. Ráno od šesti na pořadu dne mamka hygiena oblékání snídaně pak snídaně pro druhé pak práce v práci, po práci v práci nákupy a druhé kilo doma, mamka jako první v pořadí pak zdravotní čaje těm našim mužským, lehčí oběd pro všechny nádobí náš dvouletý andulák se nám tady hlásí, že by něco sezobl, do toho volá asi tak pětkrát mamka, protože jak dostávala v nemocnici prášky a spaní trošku jí vynechává pamět, takže by si dala zase kafíčko, já ruce ve dřezu po lokty s nádobím, do toho taťka že si zapomněl dole brýle a když jdu s nimi v půli cesty po schodech, volá zase mamka, že mám vzít taťkovi ty zapomenuté noviny. Aby mu ty brýle k něčemu byly. Svačiny a snídaně, pak praní zpocených dresů rodinnému fanouškovi, za hodinu svačiny do práce a snídaně všem a večer asi tak posedmé mytí nádobí, nevím teda, kde se tam furt bere, když ho hned umývám.Večer zjišťuji, že by se mi hodil krokoměr, aspoň bych zjistila příčinu mých oteklých kolen,která večer ani nedám k sobě. Při jiné činnosti by mi to ani nevadilo. Ale chození do třetího patra asi tak sedmdesátkrát za den a s náloží se musí někde projevit.

Do toho se vtipně po sms dozvídám, že mám jít na zahrádku. Teda už vlastně před hodinou. Sakra, taky tam nemůže hodinu počkat?

Pozor, stále jsem zaslouženou milenkou. Stíhám nestihnutelné. Udržuji kontakt seč to jen jde a nejen- pozor- nejen po smskách :-)

Ale i tak si vzpomenu jen na to hezké. Když si zase přjedeš pro pusu na motorce a jen se mi podíváš dlouze do očí.Když ucítím na vteřinu tvoji chlapskou vůni. To mi úplně stačí. Když si se mnou přivoníš k růži, kterou denně opečovávám a vidíš na chvilku tu lásku k ním moje podrápané ruce , to mi úplně stačí. Když stihneš napsat o hodinu dřív tu sms, to mi úplně stačí.

Protože JÁ jsem DOBROU milenkou :-D

LASKAVÝ Čtenář neřeší,ale promine-Ať žije čtenář/

Autor: Martina Pazourová | sobota 11.8.2018 7:30 | karma článku: 22.34 | přečteno: 2195x


Další články blogera

Martina Pazourová

Jak se ne-ztratit v zoo

Jak se taková návštěva může pěkně zkomplikovat.Zvláště nemáte-li orientační smysl ve větším prostoru jako já.Tak se mi prosím nesmějte, díky :-D

13.8.2018 v 23:03 | Karma článku: 13.01 | Přečteno: 404 | Diskuse

Martina Pazourová

Holky z privátů

Říká se jim někdy něžně- ťapiny Jinými slovy- holky z bordelů. krycími - společnice, hostesky, ale ve stejném významu je to jen laciné- rychle dostupné zboží. Třeba jako ananas za dvacku

13.8.2018 v 16:32 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 1301 | Diskuse

Martina Pazourová

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá :-D

Jako fotit něco živého chlupatého, je fakt o hubu, pardon o ústa. Jednak zvířata nejsou lidi, že. S těma se prostě nedomluvíte. :-D Můžete hvízdat ,pískat, mlaskat a stejně je Vám to prd platný, třeba taková hluchá zebra :-D

13.8.2018 v 15:29 | Karma článku: 12.71 | Přečteno: 398 | Diskuse

Martina Pazourová

Léto budiž pochváleno

Léto je v plném proudu a řítí se do své druhé poloviny. Až na nesmírné sucho a pařáky mohu zálibně konstatovat, že letošní úroda se poměrně vydařila. Dokonce jsem si já, lemra líná, zkusila i malinovou a rybízovou šťávu, která

11.8.2018 v 23:30 | Karma článku: 9.73 | Přečteno: 239 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Zuzka Součková

Jak mi nevyšlo stát se součástí reklamy

Reklamní svět je svět krásných lidí, plný světel, úsměvů, radosti, štěstí a lásky. Obyčejnému člověku dodává spoustu naděje, že i jeho by něco takového mohlo potkat.

20.8.2018 v 20:19 | Karma článku: 15.59 | Přečteno: 282 | Diskuse

Michal Pohanka

Kyberpomsta mojí Katce

Žárlivost mě drtí, jsem pod tlakem a páchám nedobro. To všechno úplně zbytečně. Posuďte sami. Jsem ten fešák nalevo od Katky.

20.8.2018 v 18:49 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 205 | Diskuse

Miroslav Vlasák

Stesk jednoho komunálního voliče

Po prázdninové prodlevě se ozývám. Komunální volby jsou za pár týdnů a s rozpaky hledím, koho letos v mém městečku budu volit. Kandiduje deset uskupení tedy 270 lidí, což není zase tak málo.

20.8.2018 v 17:46 | Karma článku: 8.13 | Přečteno: 198 | Diskuse

Jana Slaninová

Škarpióni a tak podobně

Občas se urodí nové slovo. Stačí jet autem a pozorovat lidi, co tropí na silnicích. Nejsem řidič, přesto bych mohla mnohé vyprávět.

20.8.2018 v 15:06 | Karma článku: 16.38 | Přečteno: 310 | Diskuse

Marek Valiček

Mluvte s nimi!

Po celou dobu mé docházky do ZŠ (1970-1979) učebnice dějepisu neříkaly úplnou pravdu. Kdybych se nedozvěděl doma, o Masarykovi a 68. a dalším, věděl bych jen to, co komunisté dovolili. Téměř nic!

20.8.2018 v 14:39 | Karma článku: 29.11 | Přečteno: 718 | Diskuse
Počet článků 92 Celková karma 13.99 Průměrná čtenost 607

Miluji češtinu a její slovní podoby. Ráda píši fejetony, o čemkoliv a nejen do šuplíku.Tvořím fotoblogy a koláže z fotek, náměty leží doslova na zemi.Moc ráda fotím a pěstuji květiny, zejména růže- to je můj život :-)

https://www.facebook.com/martina.pazourova

Fytotechnička,  pokladní i makléřka, pojišťovací agentka  vášnivá fotografka a  nákupčí banerové i nebanerové reklamy, která ráda  píše.O čemkoliv.

Vytrvalá hráčka na nervy, nezávislá  GLOSÁTORKA,    nyní BLOGERKA ve volném čase - v životě velmi vnímavá pozorovatelka ..ovšem nejvíce  zarytá zahradnice a bylinkářka

.Muže vnímám jako osobnost, mám ráda inteligentní humor pana Šmoldase, pořad NA STOJÁKA- pana Tomeše.   Musíte mě číst mezi řádky..Přátele se neměří kvantitou, ale kvalitou. Jak to říkala ta  babička  ve známé pohádce Sůl nad zlato:  

Já jsem všudezdejší :)

 

Najdete na iDNES.cz